Pāriet uz saturu

Par mums

Tīras ogas, kas sagatavotas tā, lai maksimāli izmantotu to labākās īpašības. Tās ievākuši vietējie iedzīvotāji Ziemeļvalstu mežos.

Tiek uzskatīts, ka ogām piemīt augstāks antioksidācijas efekts nekā jebkuram citam augu izcelsmes avotam. Ziemeļvalstu daba ar garajām vasaras dienām un vēso temperatūru rada labvēlīgu vidi tādiem īpašiem bioaktīviem savienojumiem kā vitamīni un polifenoli. Tieši šeit MUSS iegūst savas tīrākās sastāvdaļas.

 MUSS dara visu, lai iegūtu un saglabātu maksimālo sastāvdaļu potenciālu:


Augsnes un gaisa tīrība ir obligāts priekšnoteikums, lai ekstrakts būtu visaugstākajā kvalitātē. 


Tieši tāpēc mēs ievācam ogas tīrajos Ziemeļvalstu mežos, purvos, pļavās un silos.

Ekstrakcija tiek veikta ar vislielāko rūpību, lai sniegtu jums tīru savvaļas enerģijas koncentrātu. Tāpēc mūsu ogas tiek rūpīgi atlasītas, sasaldētas un ar īpašu uzmanību izžāvētas. 

  Bez fermentiem vai ķīmiskām vielām, konservantiem, “pildvielām”! Tikai 100 % aktīvas vielas.

Tikai bioloģiskas ogas, vitamīni un minerālvielas. Tikai vērtīgas sastāvdaļas. Strādājam kopā ar speciālistiem – katrs preparāts ir sabalansēts tā, lai sniegtu tieši to, kas šobrīd nepieciešams jūsu labsajūtai.  

 

 

Atlases un ekstrakcijas procesā MUSS ir radījis visspēcīgākos ekstraktus jūsu enerģijai un veselībai, kā arī padarījis tos viegli lietojamus ikdienā. 

  1. vienkārša lietošana
  2. dienas devas 
  3. pildītas vegāniem piemērotās kapsulās.

Mellenes, brūklenes, dzērvenes un smiltsērkšķi ir karaliskas ogas, ko esam izvēlējušies, lai radītu pilnīgu labsajūtu jūsu mājās!