Pāriet uz saturu

Superogas

Mellenes 

Mellenes ir dabisku superēdienu sarakstā, un tās ir pazīstamas ar savām veselību uzlabojošajām un slimību apkarošanas īpašībām.

Mellenes ir dabisku superēdienu saraksta augšgalā, un tās ir pazīstamas ar savām veselību uzlabojošajām un slimību apkarošanas īpašībām. Tiek uzskatīts, ka mellenēm ir visaugstākā antioksidanta spēja no visiem parasti patērētajiem augļiem un dārzeņiem. Mellenes ir antioksidantu spēkstacija, īpaši antocianīns, kas palīdz izvadīt no asinīm brīvos radikāļus, samazina DNS bojājumus, kas var palīdzēt uzlabot imunitāti un aizsargāt pret priekslaicīgas novecošanos.

Diēta ar augstu antioksidantu saturu, piemēram, mellenēm, ir saistīta ar mazākām novecošanās pazīmēm un labāku ādas kvalitāti, jo tās spēj attīrīt brīvos radikāļus, atbalstīt kolagēna sintēzi un veicināt dziedināšanu. Mellenes ar bagātīgu antocianīnu daudzumu var uzlabot redzi, palīdz regulēt cukura līmeni asinīs, kontrolēt asinsspiedienu un var būt labs palīgs cīņā pret sirds slimībām.

Tā kā tie nav pieejami visu gadu, bet jūsu veselība būtu noderīga visa gada garumā, MUSS var būt lielisks papildinājums jūsu uzturam!

Dzērvenes

Dzērvenes ir vēl viena superoga, kas ir atzīta par antioksidantu spēku, C vitamīna avotu un fitoķīmisko vielu daudzumu, tādējādi sniedzot plašu labumu cilvēka veselībai.

Palīdz uzlabot imūnsistēmu, pazemināt asinsspiedienu, uzlabot zarnu veselību un samazināt sirds un asinsvadu slimību risku. Pateicoties to sarkani purpursarkanajam pigmentam, dzērvenes satur polifenolus, antioksidantu klases veidu, kas saistīts ar samazinātu hronisku slimību un oksidatīvā stresa risku. C vitamīns uzlabo imunitāti un aizsargā šūnas no bojājumiem.

 

 

Smiltsērkšķu ogas

Smiltsērkšķu ogas var lepoties ar kāliju, kalciju, magniju, dzelzi un fosforu.

Tie satur arī labu daudzumu folātu, biotīna un B1, B2, B6, C un E vitamīnu. Tas var būt labs palīgs sirds veselībai: pazemināt holesterīna līmeni, asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs, kā arī kā arī stimulē gremošanas sistēmu. Tās antioksidanti var palīdzēt samazināt sirds slimību riska faktorus, tostarp asins recekļu veidošanos, asinsspiedienu un holesterīna līmeni asinīs.

 

Brūklenes

Šī ir vēl viena Ziemeļvalstu dabas dāvana, kas ir pilna ar spēku – brūklenes ir bagātas ar antioksidantiem un ķermeni uzlabojošiem fitoelementiem.

Šī mazā, bet spēcīgā oga satur daudzas ārstnieciskas un veselību atbalstošas ​​priekšrocības. Brūkleņu pievienošana diētai var samazināt iekaisuma molekulu līmeni organismā. Iekaisums ir viens no lielākajiem cēloņsakarības faktoriem daudziem ar vecumu saistītiem traucējumiem, tostarp sirds un asinsvadu problēmām un kognitīvajām funkcijām.

Brūklenes ir superogas, kuras ir grūti atrast ārpus ziemeļu mežiem. MUSS ir atradis veidus, kā atnest jums vērtīgākās ziemeļvalstu dabas superogas, pat ja ziemeļu daba šobrīd jums nav sasniedzama.