Pāriet uz saturu

Atsauksmes

Imunologs Dr. Līcīša atsauksme:

Licitis: "Sadarbībā ar MUSS mēs esam radījuši imunitāti stiprinošus produktus, kas bagāti ar antioksidantiem, no ogu ekstraktiem, kas ievākti īstajā gadalaikā, pievienojot tikai nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas. Mēs saglabājam tos tīrus, bez konservantiem."

Antioksidanti ir vielas, kas var aizsargāt šūnas pret brīvajiem radikāļiem, kuriem ir nozīme sirds slimību, vēža un citu slimību rašanās procesā. Brīvie radikāļi ir molekulas, kas rodas, organismam sadalot pārtiku vai pakļaujot ārējiem faktoriem, piemēram, stresam, piesārņojumam, radiācijai un citiem kaitīgiem faktoriem. Tas var izraisīt oksidatīvo stresu, kas ir saistīts ar ar sirds slimībām, vēzi, artrīts, insults, elpceļu slimības, imūndeficīts, emfizēma, Parkinsona slimība, un citiem iekaisuma vai išēmiskiem stāvokļiem.

Tiek uzskatīts, ka antioksidanti palīdz neitralizēt brīvos radikāļus mūsu organismā, un tas uzlabo vispārējo veselību. Antioksidanti var pasargāt no šūnu bojājumiem, ko izraisa brīvie radikāļi un ko sauc par oksidatīvo stresu.

Labākie sabalansētu antioksidantu avoti ir augu izcelsmes pārtika, īpaši augļi un dārzeņi. Turklāt augļi, dārzeņi un pilngraudu produkti ar augstu antioksidantu saturu parasti satur arī daudz šķiedrvielu, maz piesātināto tauku un holesterīna, kā arī ir labs vitamīnu un minerālvielu avots.

Šī ir bijusi vērtīga pieredze - katrā preparātā sabalansēt tīrākos ekstraktus, lai palīdzētu jums uzturēt imunitāti un uzlabot pašsajūtu.

Mēs piedāvājam jums četrus lieliskus produktus: pretnovecošanās, unirnāru, vienu matu, nagu un ādas veselībai un vienu jauniešiem. Esiet veseli, esiet veseli!